...

Rezydenci XOXO

MainStage

BUENO CLINIC

BUENO CLINIC to jeden z czołowych artystów w branży klubowej w Polsce. Znany ze swoich zakręconych, energetycznych setów i znakomitego kontaktu z publiką. Nieprzerwanie od 2004 roku bardzo mocno związany z muzyką. Przełom nastąpił z wydaniem singla „Sex apeal”, który zdobył szczyty list wszystkich radiowych i telewizyjnych stacji w Azji. Wielokrotne sukcesy muzyczne oraz (jako jedyny Polak) występy w Korei Południowej na największych festiwalach muzycznych jak World Electronica Carnival u boku takich gwiazd jak Benny Benassi, Armand van Helden, Far East Movement, Yolanda Be Cool, Cazzette oraz Electrodash Festival jako headliner imprezy w sercu Seulu otworzyły pasmo nieprzerwanych sukcesów i pozwoliły dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. W 2015 roku singlem “I love sex with my ex” przy współpracy z duetem DNF & VNALOGIC zdobył najwyższe miejsce podium w notowaniu GORĄCA 20 w ESKA TV. Gra nieprzerwanie dla publiczności m.in. w Polsce, Słowacji, Czechach, UK, Holandii czy Korei Południowej. Podczas jego występu klubowicze będą tętnić niesamowitą energią.

BUENO CLINIC XOXO BIELSKO-BIAŁA REZYDENT
Instagram
DJ ROBEE XOXO BIELSKO
Instagram

DJ RO-BEE

RO-BEE – dj występujący przede wszystkim jako rezydent w południowej części klubowej Polski. Za sobą ma min. występy w takich klubach jak: KLUB POMARAŃCZA KATOWICE, ONYX MUSIC CLUB, legendarny CLUB GRANT czy też CHACHARNIA. Uczestnik kilku FESTIWALI, zagrał u boku takich gwiazd jak: HARDWELL, ATB, WESTBAM, MOGUAI, LEXY&K-PAUL czy DJ TONKA jak i wielu innych.

DJ CAMILLO

DJ CAMILLO – od najmłodszych lat pasjonujący się muzyką, pochodzący z Tychów, działający na rynku muzycznym od 2006 roku. Preferowanym stylem w setach jest house, co nie znaczy że zamyka się na inne gatunki. Wręcz przeciwnie, lubi eksperymentować. Związany z wieloma klubami muzycznymi na Śląsku, ale przede wszystkim z XOXO.

DJ CAMILLO XOXO BIELSKO-BIAŁA
Instagram
MICHAŁ LAZAR XOXO BIELSKO-BIAŁA

MICHAŁ LAZAR

MICHAŁ LAZAR (exclusive resident) z pracą DJ’a związany od 1995 roku. Wieloletni rezydent legendarnego Clubu Grant. W roku 2002, 2003, 2010 oraz 2015 reprezentuje skład DJ na polskich edycjach MAYDAY. Jako jeden z nielicznych Polaków zaproszony do występu podczas największej imprezy świata Love Parade w Dortmundzie. Twórca klubowych hitów takich jak: He’s Mine, Put Your Lips On Me, Funk It czy Girlfriend. W swoich klubowych setach łączy style house, electro z klasykami muzyki retro.

#XOXOresiDANCE

DJ CHOJRAK

DJ CHOJRAK – Marcin, (bo pod tak ma na imię ukrywający się pod pseudonimem artystycznym DJ Chojrak) z ogromnym entuzjazmem łączy dwie pasje – DJ’a i organizatora imprez. Więc prócz tego, że może się pochwalić wieloletnimi rezydenturami w znanych śląskich klubach, w jego CV można znaleźć również organizację największych festiwali muzycznych na Śląsku i w Zagłębiu.
Znajomym Chojrak zawsze kojarzy się z uśmiechem i pozytywną osobowością, wszędzie go pełno i zawsze znajdzie czas by zamienić kilka zdań z osobami, które go zaczepią. Współpracownikom kojarzy się z profesjonalizmem i hasłem: „nie ma rzeczy niemożliwych” bo faktycznie, gdzie diabeł nie może Chojraka pośle!

DJ CHOJRAK XOXO BIELSKO
Instagram
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.