Rezydenci XOXO

MainStage

BUENO CLINIC

BUENO CLINIC to jeden z czołowych artystów w branży klubowej w Polsce. Znany ze swoich zakręconych, energetycznych setów i znakomitego kontaktu z publiką. Nieprzerwanie od 2004 roku bardzo mocno związany z muzyką. Przełom nastąpił z wydaniem singla „Sex apeal”, który zdobył szczyty list wszystkich radiowych i telewizyjnych stacji w Azji. Wielokrotne sukcesy muzyczne oraz (jako jedyny Polak) występy w Korei Południowej na największych festiwalach muzycznych jak World Electronica Carnival u boku takich gwiazd jak Benny Benassi, Armand van Helden, Far East Movement, Yolanda Be Cool, Cazzette oraz Electrodash Festival jako headliner imprezy w sercu Seulu otworzyły pasmo nieprzerwanych sukcesów i pozwoliły dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. W 2015 roku singlem “I love sex with my ex” przy współpracy z duetem DNF & VNALOGIC zdobył najwyższe miejsce podium w notowaniu GORĄCA 20 w ESKA TV. Gra nieprzerwanie dla publiczności m.in. w Polsce, Słowacji, Czechach, UK, Holandii czy Korei Południowej. Podczas jego występu klubowicze będą tętnić niesamowitą energią.

BUENO CLINIC XOXO BIELSKO-BIAŁA REZYDENT
Instagram
DJ ROBEE XOXO BIELSKO
Instagram

DJ RO-BEE

RO-BEE – dj występujący przede wszystkim jako rezydent w południowej części klubowej Polski. Za sobą ma min. występy w takich klubach jak: KLUB POMARAŃCZA KATOWICE, ONYX MUSIC CLUB, legendarny CLUB GRANT czy też CHACHARNIA. Uczestnik kilku FESTIWALI, zagrał u boku takich gwiazd jak: HARDWELL, ATB, WESTBAM, MOGUAI, LEXY&K-PAUL czy DJ TONKA jak i wielu innych.

DJ CAMILLO

DJ CAMILLO – od najmłodszych lat pasjonujący się muzyką, pochodzący z Tychów, działający na rynku muzycznym od 2006 roku. Preferowanym stylem w setach jest house, co nie znaczy że zamyka się na inne gatunki. Wręcz przeciwnie, lubi eksperymentować. Związany z wieloma klubami muzycznymi na Śląsku, ale przede wszystkim z XOXO.

DJ CAMILLO XOXO BIELSKO-BIAŁA
Instagram
MICHAŁ LAZAR XOXO BIELSKO-BIAŁA

MICHAŁ LAZAR

MICHAŁ LAZAR (exclusive resident) z pracą DJ’a związany od 1995 roku. Wieloletni rezydent legendarnego Clubu Grant. W roku 2002, 2003, 2010 oraz 2015 reprezentuje skład DJ na polskich edycjach MAYDAY. Jako jeden z nielicznych Polaków zaproszony do występu podczas największej imprezy świata Love Parade w Dortmundzie. Twórca klubowych hitów takich jak: He’s Mine, Put Your Lips On Me, Funk It czy Girlfriend. W swoich klubowych setach łączy style house, electro z klasykami muzyki retro.

#XOXOresiDANCE

DJ CHOJRAK

DJ CHOJRAK – Marcin, (bo pod tak ma na imię ukrywający się pod pseudonimem artystycznym DJ Chojrak) z ogromnym entuzjazmem łączy dwie pasje – DJ’a i organizatora imprez. Więc prócz tego, że może się pochwalić wieloletnimi rezydenturami w znanych śląskich klubach, w jego CV można znaleźć również organizację największych festiwali muzycznych na Śląsku i w Zagłębiu.
Znajomym Chojrak zawsze kojarzy się z uśmiechem i pozytywną osobowością, wszędzie go pełno i zawsze znajdzie czas by zamienić kilka zdań z osobami, które go zaczepią. Współpracownikom kojarzy się z profesjonalizmem i hasłem: „nie ma rzeczy niemożliwych” bo faktycznie, gdzie diabeł nie może Chojraka pośle!

DJ CHOJRAK XOXO BIELSKO
Instagram